Kontakt

O Nas

O Nas

Nasza firmaoferuje profesjonalny montaż anten satelitarnych oraz ustawianie sygnału na terenie Dublina i całej Irlandii – Co Dublin , Meath, Louth , Kildare, Wicklow i innych. W naszej ofercie jest również Polska Telewizja na abonament.

o nas
O nas -Nasza firma zajmuję się profesjonalnym montażem anten satelitarnych oraz instalacją telewizji satelitarnej i naziemnej SaorView w Dublinie. Jesteśmy również dystrybutorem telewizji NC+ i Polsat w Irlandii. Oferujemy możliwość podpisania umowy abonenckiej z dowolną Polską platformą  NC+, Cyfrowy Polsat bez konieczności wyjazdu do Polski. W naszej ofercie znajdują się również zestawy PrePaid Smart HD+ ,NC+Mix. W naszym sklepie można kupić anteny satelitarne w rozmiarach od 40 do 120cm oraz wszystkie akcesoria potrzebne do odbioru telewizji satelitarnej. Nasza firma posiada 10 lat  doświadczenia w montażu anten satelitarnych oraz kompletnych systemów Tv-Sat dla domów, pubów , hoteli ,B&B. Posiadamy pełne wyposażenie jak również profesjonalne urządzenia pomiarowe co pozwala na wykonanie profesjonalnej instalacji Tv-Sat i uzyskanie najlepszego sygnału.

Realizujemy wszystkie zlecenia małe jak i duże. Usługi takie jak montaż anteny satelitarnej ,ustawienie sygnału ,zawieszenie TV na uchwycie ściennym czy dostarczenie zakupionych przedmiotów realizujemy w terminie dogodnym dla naszego klienta. W związku z rosnącymi wymaganiami naszych klientów (np. trwałość instalacji, rozbudowana konfiguracja, instalacja dwu przewodowa do salonu – odbiorniki PVR) jak i wymagań technicznych stawianych przed dzisiejszymi instalacjami RTV-SAT korzystamy z podzespołów wiodących firm na rynku z tejże branży. Wszystkie usługi realizowane są w większości w Dublinie lecz nasze usługi dostępne są na terenie całej Irlandii. Do ustawiania anten używamy profesjonalnych mierników HORIZON. Wykony waliśmy instalacje między innymi dla: Polskiej Ambasady w Dublinie , Członków zarządu RyanAir, Ambasady Watykanu w Dublinie.

 

o nas

Horizon HDSM USB

Używamy tylko profesjonalnego sprzętu !   

o nas

Horizon HD-TM Plus

Poniżej niektóre z naszych instalacji.

 

4.4/5 - (9 votes)