Kontakt

Montaż Anten Satelitarnych Bray, Co Wicklow

Montaż Anten Satelitarnych Bray, Co Wicklow

Montaż Anten Bray, Co Wicklow

Montaż Anten Satelitarnych Bray Co WicklowNasza Firma to gwarancja profesjonalnego i solidnego montażu anten do odbioru telewizji naziemnej SaorView oraz Satelitarnej. Prowadzimy również kompleksowy serwis anten, a także udzielamy pomocy technicznej naszym klientom na terenie Bray, Co Wicklow. Wykonując nasze instalację dbamy przede wszystkim o estetykę oraz trwałość instalacji jak i atrakcyjną cenę wykonanej usługi.Dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz naszemu zaangażowaniu, montaże i ustawienia anten wykonujemy w trudno dostępnych miejscach oraz na większości powierzchni np. na dachach, elewacjach, balkonach, tarasach, za oknami, na kominach itp.

Wykonujemy następujące usługi:

Montaż anten satelitarnych

Montaż anten naziemnych SaorView

Ustawianie anten TVSat i DVB-T

Wymiana anten, kabli, konwerterów

Montaż, podłączanie Multiroom

Serwis dekoderów NC+

Instalacje Multiswitch

Wieszanie telewizorów LCD, PLAZMA, LED

Instalacje zbiorcze Rtv-TvSat

Telewizja internetowa IPTV

Oferujemy Państwu również profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie instalacji antenowych NC+ Polsatu oraz dobór optymalnych akcesoriów telewizyjnych. W naszej firmie korzystamy ze sprawdzonych produktów renomowanych marek. Materiały i akcesoria instalacyjne oferujemy w wyjątkowo dobrych cenach z możliwością zakupu on-line.

montaz anten bray

 

4.1/5 - (9 votes)
 
Comments

Korzystałem z ich usług mogę polecić w 100% Antena zamontowana szybko i sprawnie po ostatnich wiatrach w Bray nadal działa super i nie ma problemów z kanałami NC+. Wcześniej ustawiał mi antene jakiś Wiertarek czy coś takiego ale antena przestała poprawnie działać po kilku miesiącach.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

Niestety od dnia 1 kwietnia 2023 nie wykonujemy już instalacji i ustawień anten satelitarnych.

Prowadzimy tylko sprzedaż on-line zapraszamy na www.eiresat.ie