Kontakt

Dystrybutor NC+ Irlandia

Dystrybutor NC+ Irlandia

Dystrybutor NC+ irlandiaDystrybutor NC+ Irlandia. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wielu Polaków w Irlandii jako pierwsi umożliwiliśmy podpisanie umowy NCplus w Irlandii . Nasza firma oferuje podpisanie umowy abonenckiej u klienta w domu lub w dowolnie wybranym przez niego miejscu z minimum formalności. W ofercie posiadamy wszystkie dekodery oferowane aktualnie przez telewizję NC+  Dekodery WiFipremiumbox+ z wbudowanym dyskiem twardym i opcją multiroom jak również podstawowy dekoder WiFibox+ bez dysku twardego lub najnowszy dekoder 4K Ultrabox+. Usługa NC+ Multiroom umożliwia podłączenie do 5 dodatkowych dekoderów na których można oglądać niezależnie kanały. Dostępne są wszystkie pakiety telewizyjne, a ich ceny są dokładnie takie same, jak w punktach  NC+ . Jeśli zamówiony dekoder ma być zamontowany wraz z anteną satelitarną to w celu uzyskania dokładnej wyceny prosimy o wcześniejszy kontakt z naszą infolinią.

Wszystkie dekodery NC+ które były wypożyczone w naszej firmię są serwisowane w Irlandii i nie ma konieczności odsyłania ich do Polski i ponoszenia dodatkowych kosztów przesyłki. Uszkodzony wystarczy dostarczyć do naszej firmy po wcześniejszym wypełnieniu formularza serwisowego na naszej stronie. Po sprawdzeniu dekodera zostanie on wymieniony na miejscu.

Zamów NC+

Dekodery NC+ dostępne w opcji z umową abonencką NC+

Dekodery NC+

Zapraszamy również do współpracy Instalatorów TV-Sat z Irlandii. Oferujemy prowizję za każdą sprzedaną umowę NC+ lub za polecenie naszej firmy*

 

Dystrybutor NC+ Irlandia

4.6/5 - (31 votes)

 

Niestety od dnia 1 kwietnia 2023 nie wykonujemy już instalacji i ustawień anten satelitarnych.

Prowadzimy tylko sprzedaż on-line zapraszamy na www.eiresat.ie