Kontakt

Formularz wypowiedzenie umowy Polsatu i NC+

Formularz wypowiedzenie umowy Polsatu i NC+

Wypowiedzenie Umowy NC+

ncplusAby wypowiedzieć umowę z Telewizją Canal+ NC+ mieszkając w Irlandii wystarczy pobrać gotowy formularz wypełnić i przesłać go listem rejestrowanym (Registered Post)  na adres który podany jest poniżej. Proszę nie zapomnieć o zachowaniu minimum 30 dniowego okresu wypowiedzenia przed końcem umowy. Jeśli okres umowy na jaki została ona zawarta minął to w takim wypadku obowiązuje 3o dniowy okres wypowiedzenia aby sprawdzić dokładnie jaki będziemy mieli okres wypowiedzenia wystarczy zadzwonić na infolinię NC+ 0048 360 08 66.

Wypowiedzenie umowy można bez problemu wysłać z Irlandii lecz koniecznie listem rejestrowanym z potwierdzeniem odbioru aby być w 100% pewnym iż NC+ otrzymało wasze wypowiedzenie. Po zakończeniu umowy macie Państwo 14 dni na zwrot sprzętu (dekoderów) do NC+ Jeśli sprzęt nie zostanie zwrócony w okresie 14 dni NC+ może naliczyć karę przewidzianą w umowie w praktyce można oddać sprzęt do 30 dni bez płacenia kary lecz nie polecamy takiego rozwiązania. Dekodery można odesłać-zwrócić do NC+ bez oryginalnych pudełek ważne aby był w zestawie: dekoder, karta abonencka, pilot, zasilacz i nie uszkodzona plomba gwarancyjna na dekoderze. Polecamy jednak osobisty zwrot sprzętu w dowolnym punkcie NC+ i pobranie potwierdzenia zwrotu sprzętu po umowie. Kopie wypowiedzenia można również wysłać elektronicznie wystarczy zalogować się do Strefy CANAL+ i poprzez formularz kontaktowy prześlij skan lub zdjęcie rezygnacji.

Canal+ Polska S.A.
02-100 Warszawa
skr. pocztowa 8

Poland

PobierzFormularz wypowiedzenia umowy NC+

Wypowiedzenie Umowy Polsatu

polsat cyfrowyAby wypowiedzieć umowę z Cyfrowym Polsatem mieszkając w Irlandii wystarczy pobrać gotowy formularz wypełnić i przesłać go listem rejestrowanym (Registered Post)  na adres który jest podany poniżej. Proszę nie zapomnieć o zachowaniu minimum 30 dniowego okresu wypowiedzenia umowy abonenckiej. Jeśli okres umowy na jaki została ona zawarta minął to w takim wypadku obowiązuje również 30 dniowy okres wypowiedzenia. Wypowiedzenie umowy można bez problemu wysłać z Irlandii lecz koniecznie listem rejestrowanym z potwierdzeniem odbioru tak aby pracownicy Polsatu nie mieli możliwości powiedzenia iż nie otrzymali takiego wypowiedzenia.

Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a,

03-878 Warszawa
Poland

PobierzFormularz wypowiedzenia umowy Polsatu
4.7/5 - (12 votes)
 
Comments

Czy mogę wysłać takie wypowiedzenie z Irlandii ?

Oczywiście można to wysłać z Irlandii ważne aby był to list rejestrowany.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

Niestety od dnia 1 kwietnia 2023 nie wykonujemy już instalacji i ustawień anten satelitarnych.

Prowadzimy tylko sprzedaż on-line zapraszamy na www.eiresat.ie