Kontakt

FreeSat UK

freesat logoFreeSat darmowa Angielska telewizja satelitarna

FreeSat UK to Ankielska platforma satelitarna w ofercie której znajduje się ponad 200 darmowych kanałów w tym 13 w jakości HD. Kanały dostępne są w języku angielskim i można je oglądać na terenie całej Irlandii. Aby skorzystać z oferty FreeSat wystarczy posiadać antenę satelitarną która jest ustawiona na satelitę Astra 28,2E dokładnie tak jak anteny telewizji SKY. Należy również posiadać telewizor z wbudowanym tunerem TV-Sat. Jeśli posiadasz telewizor bez tunera satelitarnego możeszużyć dowolny tuner satelitarny z możliwością odbioru sygnału z satelity Astra.

Jeśli twoja antena jest ustawiona na telewizję NC+ lub Polsat możesz zamontować do niej dodatkowy konwerter i w ten sposób uzyskać dostęp do oferty FreeSat, można również zamontować dodatkową antenę satelitarną lecz jest to rozwiązanie bardziej kłopotliwe i droższe. Jeśli nie wiesz jak samemu wykonać taką instalację  prosimy o kontakt z naszą firmą, udzielimy ci wszystkich niezbędnych informacji oraz podamy wstępną wycenę.

Do oferty FreeSat polecamy dekodery AB CryptoBox 700 lub model CryptoBox 652HD który ma również wbudowany tuner SaorView dzięki czemu oferta kanałów może być powiększona o Irlandzkie kanały telewizji naziemnej DVB-T.

FreeSat Multi-Lnb

Darmowa Telewizja satelitarna jest równiez doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących poprawić znajomość języka angielskiego. W ofercię znajduje się również dużo kanałów dla dzieci dzięki czemu one też będą mogły poprawić swój angielski.

Zalety oferty FreeSat:

Ponad 200 darmowych kanałów
13 Kanałów w jakości HD
Brak jakichkolwiek stałych opłat
Prosta instalacja
Niewielki koszt instalacji
Nie musisz mieć dekodera
Dostępny serwis VOD*
Dużo kanałów filmowych

 

Lista najważniejszych kanałów telewizyjnych.

Ogólno tematyczne:

FreeSat UK Ogólne

Wiadomości i Sport:

FreeSat UK Sport

Filmowe:

FreeSat UK Filmowe

Muzyczne:

FreeSat UK Muzyczne

Dla dzieci:

FreeSat UK Dla dzieci

Specialne:

FreeSat UK Specjalne

Zakupy:

FreeSat UK Zakupy

Pełna lista kanałów FreSat UK dostępna tu: 

Na stalelicię Astra 28.2E dostępne jest również dodatkowo ponad 1500 darmowych kanałów które nie są wymienione powyżej. Niestety nie ma tam kanałów w języku Polskim.

 

4.9/5 - (8 votes)

 

 

Niestety od dnia 1 kwietnia 2023 nie wykonujemy już instalacji i ustawień anten satelitarnych.

Prowadzimy tylko sprzedaż on-line zapraszamy na www.eiresat.ie